Злив для відводу води з балкона бежевий ABE100S
Злив для відводу води з балкона +1 суцільна стартова сітка 116 х 116 мм Ø 100 мм + 1 решітка для капельної трубки 116 х 116 мм
| Модель | ABE100S |
| Гідроізоляційна мембрана | С |
| Мінімальна висота | 160 мм |
| Максимальна висота | 330 мм |
| Тип виводу | вертикальний |
-
Ціна
-
3 575 грн
€68.75
| Гідроізоляційна мембрана | С |
| Мінімальна висота | 160 мм |
| Максимальна висота | 330 мм |
| Тип виводу | вертикальний |
| Длина, мм | 155 |
| Форма | квадратна |
| Матеріал | ПВХ з захистом від УФ-випромінювання |
| Тип сборки | під ущільнення і підгонку |
| Діаметр | 100 мм |
| Колір | бежевий |
| Ширина, мм | 155 |
Спроектовані для одночасного відведення води з балкона і води з даху, водостоки мають закінчену, на 100% практичну систему.
Відповідає вимогам доступності для людей з обмеженими фізичними можливостями та пересування босоніж.
Відповідає стандарту EN1253-2.
Технічні характеристики:
- Висока продуктивність: 5,5 м³ / год (1,52 л / с)
- Ідеальна герметичність: гідроізоляційний килимок, що запобігає інфільтрацію на рівні балкона і дозволяє обробляти окремі точкі
- Естетика: щілинний дизайн для ідеальної інтеграції в балкони і лоджії, три відтінки: світло-сірий , білий і бежевий.
- Кільце спойлера із захистом від води: запобігає потраплянню води на зовнішні фасади.
- ПВХ оброблений УФ
- Міцність.
Переваги:
- Сумісність з різними реалізаціями: буріння, резервування, лиття на місці або збірка
- Ковпак для опалубки, що забезпечує простоту установки: простота установки в потрібному місці, дозволяє створити камеру розширення для водостічної труби.
- Квадратная форма для легкої укладання пліитки
- Легкість очищення: самоочищається конічна форма і можливість підйому решітки для видалення залишків
