Воронка D100 для відводу води з плоского даху коричнева BAO100M
| Модель | BAO100M |
| Діаметр вхідної труби | 110 мм |
| Діаметр, мм | 100 |
| Перехід | Можливий перехід на квадратну трубу 105*76 мм |
| Форма | кругла |
-
Ціна
-
2 054 грн
€39.50
| Діаметр вхідної труби | 110 мм |
| Діаметр, мм | 100 |
| Перехід | Можливий перехід на квадратну трубу 105*76 мм |
| Форма | кругла |
| Матеріал | Techtan |
| Тип сборки | навісна |
| Колір | коричневий |
| Розмір, мм | 165×181×259 |
Внутрішня частина водостічної воронки від Nicoll була спеціально розроблена, щоб максимально збільшить швидкість відводу дощової води.
Центральне відведення захоплює 50% потоку води і направляє його прямо в водостічну трубу, не створюючи турбулентність в ВАО.
Переваги:
- Задня сторона може бути запломбована, щоб заховати перехід
- Фіксатори з поздовжувальними отворами для легкого регулювання
- Завчасне попередження про переповнення





